Sport&Business Club та ГО «Грай Чесно» підписали меморандум про спільну діяльність щодо боротьби з маніпулюванням спортивними змаганнями - Sport & Business Club Ukraine
18184
post-template-default,single,single-post,postid-18184,single-format-standard,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-18.0.6,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

Sport&Business Club та ГО «Грай Чесно» підписали меморандум про спільну діяльність щодо боротьби з маніпулюванням спортивними змаганнями

Sport&Business Club та ГО «Грай Чесно» підписали меморандум про спільну діяльність щодо боротьби з маніпулюванням спортивними змаганнями

6-го грудня між Sport&Business Club та ГО «Грай Чесно» було укладено Меморандум про спільну діяльність щодо боротьби з маніпулюванням спортивними змаганнями у зв’язку зі ставками на спортивні змагання з метою захисту чесності спорту і спортивної етики.

Цей документ стане важливим кроком для зміцнення спортивної чесності та довіри в нашій країн, а також допоможе зробити спорт більш честним, справедливим та захоплюючим для кожного спортсмена і фаната.

Відповідно до Меморандуму, сторони будуть сприяти підвищенню обізнаності представників спортивної спільноти у питанні маніпулювання спортивними змаганнями, організовувати освітні заходи та сприяти пропаганді позитивного іміджу спорту в Україні та за її межами.

Генеральний директор Sport&Business Club Олексій Брага прокоментував укладення Меморандуму:

– На мою думку, явище матчфіксингу є ганебним для спорту. Воно вбиває саму сутність спорту, змагальний процес. Це деградація спорту. Таким чином ті, хто залучений у цей процес, буквально обманюють глядача. Пересічний уболівальник навіть не здогадується про масштаби цієї проблеми, але вона глобальна навіть на світовому рівні, чого варті тільки постійні скандали в італійській Серії А.

Багато хто з гравців думає, що у такий спосіб можуть заробити додаткові кошти. Але є протилежний бік медалі – можна залишитися без контракту, імені, репутації. І так поставити хрест на своїй спортивній кар’єрі загалом.

Підписання Меморандуму сьогодні є важливим для нас, адже ідея протидії матчфіксингу та договірним матчам активно відгукується серед спортивної та журналістської спільноти. Просвітницький напрям роботи зі спортсменами, тренерами та менеджерами щодо інструментів боротьби з матчфіксингом, тобто розмови та інформування про проблему, є безумовно пріоритетними»