Sport&Business Club та Льодова арена на ВДНГ організували сеанс масового катання для дітей співробітників поліції - Sport & Business Club Ukraine
18425
post-template-default,single,single-post,postid-18425,single-format-standard,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-18.0.6,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

Sport&Business Club та Льодова арена на ВДНГ організували сеанс масового катання для дітей співробітників поліції

Sport&Business Club та Льодова арена на ВДНГ організували сеанс масового катання для дітей співробітників поліції

27 січня на Льодовій арені на ВДНГ відбувся благодійний захід, організований Sport&Business Club за підтримки ГУНП в Київській області, БО «БФ Надії Вовк «Берегиня» та Відділення НОК України в Донецькій області.

Сеанс масового катання зібрав близько 100 дітей співробітників поліції-учасників бойових дій, та дітей співробітників поліції, які загинули при виконанні службових обов’язків.

Діти мали змогу покататись на ковзанах на підготовленому льоду на арені, де проводяться змагання з хокею та фігурного катання.

Захід підтримала провідна українська легкоатлетка Вікторія Ткачук – срібна призерка чемпіонату Європи 2022 року з бігу на 400 метрів з бар’єрами, учасниця Олімпійських ігор 2016 та 2020.

CEO Sport&Business Club Олексій Брага наголосив на важливості психологічної підтримки дітей: «Сьогодні діти в Україні знають не з чуток, що таке війна. Але діти тих, хто несе службу в рядах поліції, переживають це ще ближче, адже їхні батьки ризикують життям кожного дня. Нажаль, є співробітники поліції, які загинули під час виконання службових обов’язків… Ми дякуємо їхнім батькам за службу, і такі заходи, коли навколо стільки дитячих посмішок та емоцій, це наш невеличкий внесок у підтримку їхніх дітей».

«В тяжкий для країни час, поліцейські тримають фронт рука об руку з військовослужбовцями та тримають внутрішній фронт, займаючись розкриттям злочинів, охороною правопорядку. Зараз поліцейські несуть службу в посиленому режимі 24/7, наші діти позбавлені необхідної уваги, їх треба підтримувати, розвивати та стимулювати для розвитку особистості через заняттям спорту, допомогти їм залишатися фізично активними. Зараз ми як ніколи повинні бути єдині і популяризувати спорт серед дітей», – прокоментував заступник начальника управління – начальник відділу професійного навчання управління кадрового забезпечення Головного управління Національної поліції в Київській області, підполковник поліції Андрій Глянько.

Начальник відділу організації соціальної роботи ГУНП в Київській області, капітан поліції Ганна Зіннатуллова зазначила необхідність організації подібних заходів: «Дякуємо всім, хто долучився до організації цього заходу та за запрошення наших дітей. Сподіваємось на подальшу плідну співпрацю з Sport&Business Club для організації дозвілля пільгових категорій сімей поліцейських та виховання здорового підростаючого покоління».

Sport&Business Club дякує Льодовій арені на ВДНГ та Андрію Пономаренко за допомогу в організації заходу!

Фотографії з заходу доступні за посиланням: https://fex.net/uk/s/n9ns5aa.