Sport&Business Club та Національний олімпійський комітет України підписали меморандум про співпрацю - Sport & Business Club Ukraine
18177
post-template-default,single,single-post,postid-18177,single-format-standard,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-18.0.6,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

Sport&Business Club та Національний олімпійський комітет України підписали меморандум про співпрацю

Sport&Business Club та Національний олімпійський комітет України підписали меморандум про співпрацю

1 грудня в Олімпійському домі президент Національного олімпійського комітету України Вадим Гутцайт та директор Громадської організації «Українські Спортивні Ініціативи» (Sport&Business Club Україна) Олексій Брага підписали меморандум про співпрацю.

Згідно з Меморандумом, сторони домовились об’єднати зусилля щодо популяризації та утвердження здорового способу життя, проведення інформаційно-просвітницької роботи у сфері фізичної культури та спорту, проводити освітні та інформаційні заходи, конкурси та фестивалі, тренінги та конференції, спрямовані на підвищення рівня обізнаності про спортивну галузь представників бізнесу, медіа та інших організацій, які пов’язані зі спортом.

Примітно, що у рамках такого партнерства планується охопити широке коло людей – від атлетів та функціонерів до широких верств суспільства, у тому числі молоді з особливими фізичними потребами.

Серед завдань, які планується вирішувати у співпраці Sport&Business Club та Національного олімпійського комітету, також підвищення міжнародного іміджу України у сфері фізичної культури та спорту.

Вадим Гутцайт подякував Олексію Бразі за ініціативи, які вони вже впроваджують на базі Sport&Business Club Україна, та активну соціальну й благодійну діяльність організації. Так, з грудня 2019 року у Клубі організовано 15 зустрічей за участі провідних спортсменів та представників бізнесу. А протягом останніх трьох місяців проведено кілька спортивно-масових заходів, до яких залучено понад тисячу дітей-переселенців.

«Ми цінуємо ініціативи, покликані згуртувати олімпійську родину. Ви створюєте майданчики, де люди різних професій, віку та соціального статусу діляться своїм досвідом і своїми ідеями. Об’єднавши наші можливості, ми зможемо реалізувати важливі проєкти», – сказав Олімпійський чемпіон Вадим Гутцайт.

CEO Sport&Business Club Україна Олексій Брага підкреслив важливість співпраці: «Спортивна спільнота має бути згуртованою навколо ідеї розвитку та підтримки один одного. Ми поділяємо спільні цінності з Національним олімпійським комітетом, і маємо бачення щодо кроків, які допоможуть зробити спорт в Україні більш популярним та цікавим для глядача».

Під час зустрічі в Олімпійському домі підписанти Меморандуму визначили пріоритети та план подальших дій.