Sport&Business Club та Sunrise Beach Sports Academy запускають новий проект для переселенців - Sport & Business Club Ukraine
17379
post-template-default,single,single-post,postid-17379,single-format-standard,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-18.0.6,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

Sport&Business Club та Sunrise Beach Sports Academy запускають новий проект для переселенців

Sport&Business Club та Sunrise Beach Sports Academy запускають новий проект для переселенців

Sport&Business Club Україна продовжує благодійну діяльність, спрямовану на соціальну підтримку та організацію дозвілля для переселенців.

З 28 травня SBC Україна разом з академією пляжних видів спорту Sunrise Beach Sports Academy запускають спільну акцію: за її умовами, кожну середу з 13:00 до 16:00 користування кортами для переселенців буде безкоштовним, за умови попередньої реєстрації та надання довідки ВПО у додатку «Дія» або в паперовому вигляді. Акція продовжиться до 30 липня 2023 р.

Увага: для користування кортами за умовами цієї акції, обов’язкова попередня реєстрація за телефоном +380 (96) 905-5555. Кількість місць обмежена.

Також 28 травня о 13:00 у Sunrise Beach Sports Academy відбудеться відкриття проекту. У розважальній програмі: олімпійська зарядка з відомими спортсменами, майстер-класи з пляжного волейболу, еір-бадмінтону та пляжного тенісу, а також конкурси та подарунки від відділення НОК України в Донецькій області та БО «БФ Надії Вовк «Берегиня».

Реєстрація на свято 28 травня за посиланням: https://forms.gle/ATn4RzRjSLExE5cq7. УВАГА: МІНІМАЛЬНИЙ ВІК ДЛЯ УЧАСТІ 28 ТРАВНЯ – 10 РОКІВ, КІЛЬКІСТЬ МІСЦЬ ОБМЕЖЕНА

Академія пляжних видів спорту Sunrise Beach Sports Academy є одним з найбільших спортивних комплексів для пляжних видів спорту в Європі та найбільша в Україні – для користування доступно 9 критих та 7 відкритих професійно обладнаних кортів для 7 видів спорту: пляжних волейболу, тенісу, бадмінтону, футволею, футболу та гандболу.

У Sunrise Beach Sports Academy працює спортивна дитяча школа, регулярно проводяться спортивні збори та дитячі спортивні табори, всеукраїнські змагання для аматорів та професійних спортсменів, на базі Sunrise працює Центр олімпійської підготовки із волейболу пляжного.

Адреса пляжного спортивного комплексу Sunrise: м. Київ, Гідропарк, острів Долобецький, Місто спорту. Мапа Google