Sport&Business Club та Відділення НОК України у Донецькій області уклали Меморандум про співпрацю - Sport & Business Club Ukraine
18304
post-template-default,single,single-post,postid-18304,single-format-standard,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-18.0.6,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

Sport&Business Club та Відділення НОК України у Донецькій області уклали Меморандум про співпрацю

Sport&Business Club та Відділення НОК України у Донецькій області уклали Меморандум про співпрацю

19 грудня Відділення Національного олімпійського комітету України в Донецькій області уклало меморандум про співпрацю зі Sport&Business Club Україна. Підписи під документом поставили директор Громадської організації «Українські Спортивні Ініціативи», генеральний директор SBC Україна Олексій Брага та представниця олімпійського осередку Донеччини Каріна Ваноян.

Завдяки спільним ініціативам Sport&Business Club Україна та Відділення НОК України в Донецькій області у 2023 році вже відбулося кілька заходів за участі провідних спортсменів Донеччини та дітей, які стали вимушеними переселенцями через російське воєнне вторгнення на територію України. Наприклад, у такому партнерстві було проведено масштабний SBC Kids Sports Fest, тренування з зірками українського футболу, розважальний захід у дитячому центрі FlyPark.

Подібні ініціативи, спрямовані на організацію дозвілля для дітей-переселенців, заплановано також й на 2024 рік.

Sport&Business Club Україна – це платформа, яка об’єднує спортивні організації та менеджмент із бізнесом для спілкування, комунікації, обміну досвідом та створення спільних проєктів, а також розвитку спортивних подій в Україні. Під час зустрічей спікери обговорюють нові підходи до розвитку та популяризації спорту в Україні на прикладах успішних світових та європейських кейсів, а також діляться своїми напрацюваннями й досвідом у сфері спортивного маркетингу та бізнесу.

Раніше також Sport&Business Club підписав меморандуми про співпрацю з ГО «Грай Чесно» та Національним олімпійським комітетом України.