Sport&Business Club Україна розпочинає збір на джип для Державної прикордонної служби - Sport & Business Club Ukraine
17785
post-template-default,single,single-post,postid-17785,single-format-standard,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-18.0.6,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

Sport&Business Club Україна розпочинає збір на джип для Державної прикордонної служби

Sport&Business Club Україна розпочинає збір на джип для Державної прикордонної служби

Sport&Business Club Україна, який об’єднує представників спорту, бізнесу та медіа, продовжує активну соціальну діяльність.

Раніше разом ми зробили багато корисних справ: зібрали кошти та привезли машину швидкої допомоги, придбали та встановили спортивний майданчик в одному з київських шпиталей, провели благодійний спортивний квіз, зробили свята для дітей-переселенців у дитячому розважальному центрі FlyPark, в академії пляжних видів спорту Sunrise та провели майстер-клас з зірками українського футболу.

Наразі, за допомогою спортивних аукціонів, разом з благодійною організацією B42KON, ми оголошуємо наступний збір – 300 000 грн на #ДЖИПРЯТУВАЛЬНИК для Державної прикордонної служби.

Військовослужбовці ДПСУ працюють безпосередньо на лінії зіткнення, та першими зустрічають ворога. І автівка, яку ми придбаємо разом, допоможе захисникам України більш мобільно діяти та виконувати бойові завдання.

Вже найближчим часом ми оголосимо про перший лот, якій буде виставлено на аукціон для збору коштів на джип.

Але ви можете допомогти збору вже зараз:

1) поповнивши рахунок за посиланням https://mobile-app.pumb.ua/yatG3otLk7otJwWV7

2) переказавши гроші на карту 5355 2800 1948 6545

3) зробити переказ на акаунт PayPal (sbc_ukraine@proton.me)