Sport&Business Club Україна та Vintage Park оголосили про початок співробітництва - Sport & Business Club Ukraine
17258
post-template-default,single,single-post,postid-17258,single-format-standard,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-18.0.6,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

Sport&Business Club Україна та Vintage Park оголосили про початок співробітництва

Sport&Business Club Україна та Vintage Park оголосили про початок співробітництва

Sport&Business Club Україна продовжує свою активну діяльність в сфері маркетингу. Зокрема, один з останніх реалізованих проектів наприкінці 2022 року було проведено спільно з Vintage Park, який став одним з партнерів СБК.

Vintage Park – це найбільша в Україні ковзанка площею понад 6000 квадратних метрів, розташована на Льодовому стадіоні в Києві.

В цьому році Sport&Business Club Ukraine разом з громадською організацією «ВПО України» при підтримці Міністерства молоді та спорту України запустили на ковзанці Vintage Park масштабний благодійний проект «Свої для своїх» – за його умовами, вхід на каток для внутрішніх переселенців буде безкоштовним кожен день з понеділка по п’ятницю з 9-ї години до 14-ї, крім вихідних та святкових днів.

Все що для цього треба – надати довідку ВПО у бумажному вигляді або у додатку «Дія».

Також безкоштовним є вхід для учасників бойових дій, а пенсіонери та діти-сироти отримують знижку в розмірі 50% за наявності відповідного посвідчення.

Вартість входу на ковзанку – 100 грн, ще 150 грн треба сплатити за оренду ковзанів, якщо ви не маєте власних.

На території поряд з ковзанкою працюють комфортабельні роздягальні та точки фаст-фуду, де гості мають змогу випити гарячі напої та перекусити.

Адреса ковзанки Vintage Park – пр. Академіка Глушкова 9. Найближча станція метро – «Іподром», яка працює як укриття під час повітряних тривог.