Sport&Business Club Україна відкриває благодійний фонд - Sport & Business Club Ukraine
17282
post-template-default,single,single-post,postid-17282,single-format-standard,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-18.0.6,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

Sport&Business Club Україна відкриває благодійний фонд

Sport&Business Club Україна відкриває благодійний фонд

Соціальна діяльність Sport&Business Club Україна продовжується в цей важкий час, через який проходить наразі Україна. Спеціально для координації допомоги та підтримки тих, хто потребує цього найбільше, було створено благодійний фонд – Sport&Business Club Ukraine Foundation.

Олексій Брага, генеральний директор Sport&Business Club Україна, розповів детальніше про мету створення SBC Ukraine Foundation:

– Перш за все, ми створюємо фонд для того, аби вся наша благодійна та соціальна діяльність була прозора та зрозуміла. Зараз благодійністю в тому чи іншому вигляді займається абсолютна більшість українців та жителів України, але фонди да громадські організації діють більш системно та скоординовано.

Шляхом спортивних благодійних аукціонів ми вже зібрали близько 425 тис. грн на машину швидкої допомоги для прикордонної служби України, також спільно з нашими партнерами ми реалізували проект з безкоштовним катанням на ковзанах на найбільшій ковзанці України для переселенців та учасників бойових дій. Також допомагали ми зборам наших друзів, членів Sport&Business Club.

Життя така штука, що обов’язково поверне вам те, що віддали, в кратному розмірі. І я впевнений, що кожен має допомагати ближньому, не чекаючи нічого натомість. Тож закликаю вас до цього!

Андрій Басевич, операційний директор SBC Україна, поділився інформацією про подальші плани фонду:

– Ми з самого початку почали приділяти увагу переселенцям, адже розуміємо зсередини потреби людей, які покидають власні домівки буквально з одним чемоданом. В той же час, цим людям необхідно допомогти з можливістю відволіктись від своїх проблем. Особливо це стосується дітей.

І тому вже найближчим часом ми оголосимо про спільний благодійний проект з одним з дитячих розважальних центрів Києва. Давайте робити добрі справи разом!

Нагадаємо, що раніше футболку збірної України з автографом Михайла Мудрика було продано за 150 000 грн.