Sport&Business Club запрошує на онлайн-семінар на тему «Комунікація з дітьми як основа стратегічного розвитку спортсмена» - Sport & Business Club Ukraine
18416
post-template-default,single,single-post,postid-18416,single-format-standard,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-18.0.6,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

Sport&Business Club запрошує на онлайн-семінар на тему «Комунікація з дітьми як основа стратегічного розвитку спортсмена»

Sport&Business Club запрошує на онлайн-семінар на тему «Комунікація з дітьми як основа стратегічного розвитку спортсмена»

Діяльність Sport&Business Club має освітній та інформаційно-просвітницький характер для представників спорту, бізнесу та медіа.

2 лютого о 14:00 відбудеться онлайн-семінар на тему «Комунікація з дітьми як основа стратегічного розвитку спортсмена». Він стане цікавим та корисним в практичній діяльності для тренерів та керівників дитячо-юнацьких школ, секцій.

Спікерами семінару стануть:

    • Валерій Золотухін – віце-президент Дитячо-юнацької футбольної ліги, начальник відділу дитячо-юнацького футболу Української асоціації футболу (УАФ)
    • Андрій Матящук – лектор Інституту футболу, проектний менеджер

 

Вони розкажуть про те, як діючі обмеження дають нові можливості, побудову комунікації з дітьми, роботу з мотивацією та новими соціальними і психологічними кордонами, а також про майбутнє українського дитячого спорту на прикладі футболу. Також учасники заходу матимуть змогу задати свої питання лекторам.

Реєстрація учасників за посиланням: https://forms.gle/puD5yhbEaTmaJUet6.

Посилання на трансляцію буде відправлено на електронну пошту всім зареєстрованим учасникам напередодні семінару.