Сталі відомі ще 10 спікерів конференції зі спортивного маркетингу SBC Summit Ukraine - Sport & Business Club Ukraine
18843
post-template-default,single,single-post,postid-18843,single-format-standard,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-18.0.6,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

Сталі відомі ще 10 спікерів конференції зі спортивного маркетингу SBC Summit Ukraine

Сталі відомі ще 10 спікерів конференції зі спортивного маркетингу SBC Summit Ukraine

16 травня 2024 року відбудеться всеукраїнська конференція зі спортивного маркетингу SBC Summit Ukraine. Це профільний захід для тих, хто працює в спорті, та хоче мати сучасну експертизу в галузі.

Подія буде цікавою представникам спортивного світу: менеджерам та керівникам клубів, ліг та федерацій, тим, хто відповідає за маркетинг в бізнес-структурах, спортсменам, а також студентам та будь-кому, хто хочу здобути навички співпраці зі спортивними організаціями.

Спікери SBC Summit Ukraine

Спікери поділяться власним досвідом и та інструментами, за допомогою яких ви зможете вийти на новий рівень та глибше пізнати галузь. Раніше було оголошено 27 представників спорту, бізнесу та медіа, які виступлять на заході. Sport&Business Club радий повідомити, що них приєднались ще 10 спікерів:

 • Олександр Андросов – продюсер та ведучий програми «Що? Де? Коли?», президент ЖФК SeaSters
 • Вікторія Веремієнко – партнерка Run Ukraine, директорка з маркетингу та комунікацій
 • Олена Говорова – радниця Офісу Президента України з питань спорту, заступниця голови КМДА з питань здійснення самоврядних повноважень
 • Віктор Іванченко – керівник департаменту R&D рекламного холдингу MEGAPOLIS
 • Ангеліна Карпенко – Національний олімпійський комітет України
 • Іван Надеїн – президент НК «Верес», засновник групи компаній «Укртепло»
 • Роман Ремеєв – керівник з продажів рекламного холдингу MEGAPOLIS
 • Юрій Сугак – генеральний продюсер телеканалу «Ми – Україна»
 • Олександр Сукманський – головний редактор XSPORT
 • Ярослав Чуйко – Head of Brand, Setanta Sports

 

Про що будуть розповідати?

Теми панелей, які будуть представлені:

 • український спорт під час війни: завдання – зберегти і перемагати
 • реабілітація військових через спорт
 • спорт на телебаченні та в діджитал
 • спортивний маркетинг у 2024 році
 • вплив війни на розвиток кар’єри професіональних спортсменів
 • спортивний клуб – інвестиція чи хобі?

 

Теми спікерів, які виступатимуть окремо, та програма заходу будуть опубліковані згодом.

Як придбати квиток?

Організатор заходу Sport&Business Club – перший закритий клуб в Україні, який поєднує спортивні організації та менеджмент з бізнесом для спілкування, комунікації, обміну досвідом та створення спільних проектів, а також розвитку спортивних подій в Україні.

У вартість квитка Sport входить: відвідування конференції та можливість поставити питання спікерам, вхід в закриту спільноту Sport&Business Club Україна, нетворкінг із понад 300 профільними учасниками конференції, фото/відео звіт з заходу

Квиток Business, крім цього, включає: доступ у бізнес-lounge та зону спікерів, ексклюзивний нетворкінг з ключовими представниками спорту, бізнесу та медіа, зону гостинності від партнерів, місця в 1-2 рядах залу, доступ до презентацій спікерів, відеозапис заходу, безкоштовне паркомісце.

SBC Summit Ukraine відбудеться 16 травня в київському UNIT.CITY (вул. Дорогожицька 3), зал В12. Початок – об 11:00. Квитки на захід – на Kontramarka.ua.

Партнери заходу

Генеральний партнер SBC Summit Ukraine – iGaming-компанія FAVBET.

Офіційний спонсор – Setanta Sports.

Енергетичний партнер – JETT. Партнер настрою – Senor Cartel.

Генеральний радіопартнер – Авторадіо.

Водний партнер – VODA UA. Кавовий партнер – Sky Coffee. Технічний партнер – Kremen TV. Юридичний партнер – ETERNA LAW.

Медіа-партнери: телеканал Ukraine World News, XSPORT, Sport.UA, Football Hub, Sportarena.com, телеканали «Ми – Україна» та «Ми – Україна Плюс», платформа «Футбол 2.0», YouTube-канал «Переговорка».

Акредитація для журналістів

Представники засобів масової інформації (електронні, друковані, телебачення) мають змогу отримати акредитацію, та відвідати профільний спортивний захід.

Для цього до 18:00 14-го травня необхідно заповнити форму за посиланням: https://forms.gle/qBm1ZHbvWuAfCxfi8. Інформацію про підтвердження заявки буде відправлено в смс-повідомленні протягом доби з моменту заповнення цієї форми.

Кожне видання може акредитувати не більше як двох працівників (журналіст + фотограф, журналіст + оператор, журналіст + журналіст).

Умовою отримання акредитації на конференцію SBC Summit Ukraine є розміщення щонайменше двох матеріалів про захід: анонсу та пост-релізу. Розклад виступів спікерів буде відправлений згодом на e-mail.