Стали відомі спікери зустрічі Клубу 17 квітня, присвяченої футболу - Sport & Business Club Ukraine
18731
post-template-default,single,single-post,postid-18731,single-format-standard,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-18.0.6,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

Стали відомі спікери зустрічі Клубу 17 квітня, присвяченої футболу

Стали відомі спікери зустрічі Клубу 17 квітня, присвяченої футболу

17 квітня Sport&Business Club проведе чергову зустріч однодумців зі світу спорту, бізнесу та медіа. Це традиційний захід для тих, хто працює зі спортом, та хоче мати сучасну експертизу в галузі. 

Під час зустрічей спікери розбирають нові підходи до розвитку та популяризації спорту в Україні на прикладах успішних світових та європейських кейсів, а також діляться своїми напрацюваннями та досвідом у сфері спортивного маркетингу та бізнесу. Діяльність Sport&Business Club також має освітній та інформаційно-просвітницький характер для представників спорту, бізнесу та медіа.

Генеральний партнер Sport&Business Club – i-Gaming компанія .

Спікери заходу

За традицією, під час зустрічі відбудуться як окремі виступи спікерів, так й дискусійні панелі за участі представників спортивного менеджменту:

Олександр Гладкий – дворазовий чемпіон України, володар Кубка УЄФА, 3-разовий володар Кубка України, спортивний директор ФК «Авангард» (Лозова)

Олександр Гливинський – президент Асоціації спортивних журналістів України

Роман Данилевський – керівник мережі дитячих футбольних шкіл

Валерій Золотухін – віцепрезидент Дитячо-юнацької футбольної ліги, заступник голови Комітету дитячо-юнацького футболу УАФ

Андрій Костенко – керівник академії ФК «Колос»

Євген Кучін – директор академії ФК «Верес»

Вадим Місюра – президент Футбольної асоціації студентів м. Києва, віце-президент Спортивної студентської спілки України, член Комітету розвитку футболу УАФ

Іван Піроженко – спортивний функціонер, футбольний агент, ментор та психолог

Святослав Сирота – почесний президент Української військової ліги, 2-разовий бронзовий призер ЧУ

Дар’я Ракіцька – гравчиня ЖФК «Будстар», Sports Marketing Lead – Kyrrex

Олександр Фундерат – спортивний директор ФК «Ворскла», лектор Центру ліцензування УАФ

Як стати учасником заходу?

Зустріч відбудеться 17 квітня за адресою м. Київ, вул. Дорогожицька 3 – UNIT City, кампус B8, зал UNIT.Core. Початок – о 18:30, відкриття дверей – о 18:00.

Для гостей, які заповнили анкету учасника заходів Клубу, вхід на подію – за вільний донат від 250 грн. Для тих, хто не заповнив анкету, мінімальний донат на вході складає 500 грн.

Всі зібрані кошти будуть спрямовані на придбання засобів РЕБ для одного з членів нашого Клубу, який боронить України у складі одного із спецпідрозділів ГУР МО.

Реєстрація на подію за посиланням: https://eventmate.app/events/share/e00b68b5-d7ff-4832-9f3e-d9761cc5fbc8?locale=uk.

Партнери зустрічі: легендарне чилійське вино Casillero del Diablo, ТМ Señor Cartel, енергетичний напій JETT, Sky Coffee, VODA UA, телеканали Ukraine World News та XSPORT, сайти Sport.ua, Football Hub та SportArena.com., платформа «Футбол 2.0» та Авторадіо.