Телеканал Ukraine World News та Професіональна футбольна ліга запустили спільний проект «Інсайд» - Sport & Business Club Ukraine
18205
post-template-default,single,single-post,postid-18205,single-format-standard,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-18.0.6,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

Телеканал Ukraine World News та Професіональна футбольна ліга запустили спільний проект «Інсайд»

Телеканал Ukraine World News та Професіональна футбольна ліга запустили спільний проект «Інсайд»

11 грудня телеканал Ukraine World News презентовал новий спортивний проект «Інсайд», який запущено разом з Професіональною футбольною лігою. В ньому журналісти каналу будуть розповідати про матчі та події ПФЛ, тобто Першої та Другої ліг.

У пілотному випуску «Інсайда» розповідається про «Лівий Берег» – відкриття нового стадіону після повномасштабного вторгнення, боротьбу за вихід до Прем’єр-Ліги, та майбутній розвиток клубу. Інтерв’ю телеканалу Ukraine World News дав президент «Лівого Берега» Микола Лавренко.

Нагадаємо, що раніше мережа зарядних станцій QUICK POWER та телеканал Ukraine World News стали партнерами Професіональної футбольної ліги (ПФЛ).