Телеканали «Ми – Україна» та «Ми – Україна+» стали інформаційними партнерами конференції SBC Summit Ukraine - Sport & Business Club Ukraine
18865
post-template-default,single,single-post,postid-18865,single-format-standard,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-18.0.6,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

Телеканали «Ми – Україна» та «Ми – Україна+» стали інформаційними партнерами конференції SBC Summit Ukraine

Телеканали «Ми – Україна» та «Ми – Україна+» стали інформаційними партнерами конференції SBC Summit Ukraine

16 травня 2024 року відбудеться Всеукраїнська конференція зі спортивного маркетингу SBC Summit Ukraine. Це профільний захід для тих, хто працює в спорті, та хоче мати сучасну експертизу в галузі.

Подія буде цікавою представникам спортивного світу: менеджерам та керівникам клубів, ліг та федерацій, тим, хто відповідає за маркетинг в бізнес-структурах, спортсменам, а також студентам та будь-кому, хто хочу здобути навички співпраці зі спортивними організаціями.

Новими інформаційними партнерами SBC Summit Ukraine стали телеканали «Ми – Україна» та «Ми – Україна+».

Телеканал «Ми – Україна» – це загальнонаціональний інформаційний телеканал для всієї країни й кожної родини. Телеканал «Ми – Україна» не редагує реальність, а показує реальне життя таким, яким воно є. У листопаді 2022 року телеканал долучився до виробництва цілодобового інформаційного марафону «Єдині Новини».

Телеканал «Ми-Україна+» вийшов в ефір у лютому 2024 року. Медіа-проєкт пропонує глядачам захоплюючі кіно та серіали, документальні та публіцистичні розслідування, авторські проєкти та багато гумору. 29 квітня в ефірі телеканалу “Ми-Україна+” відбулась премʼєра інформаційно-розважального проєкту “Прокидайся!”. Програма виходить щобудня з 07:00 до 09:00.

CEO Sport&Business Club Олексій Брага прокоментував початок співробітництва з телеканалами: «Для українського спорту дуже важлива підтримка з боку загальноукраїнських ЗМІ, і сьогодні ми раді повідомити про початок співпраці з телеканалами «Ми – Україна» та «Ми – Україна+». Конференція SBC Summit Ukraine – це передовий захід для всіх, хто працює в спорті та зі спортом, тож разом ми зможемо зробити спортивний маркетинг більш доступним для глядачів та професіоналів в галузі спорту».

SBC Summit Ukraine відбудеться 16 травня 2024 року в іноваційному центрі UNIT.CITY (м. Київ, вул. Дорогожицька 3, корпус В12). Більш детальна інформація на сайті: https://sportbusiness.media/sbc-summit/.

Квитки на захід – на Kontramarka.ua.