Третій бранч від Sport&Business Club пройшов у новому Neib Bar - Sport & Business Club Ukraine
17195
post-template-default,single,single-post,postid-17195,single-format-standard,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-18.0.6,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

Третій бранч від Sport&Business Club пройшов у новому Neib Bar

Третій бранч від Sport&Business Club пройшов у новому Neib Bar

14 листопада в новому київському барі НЕЙБ відбувся вже третій бранч від Sport&Business Club. Цього разу учасники розповідали про управління спортивними об’єктами та їх розвиток під час війни, про виклики, які стоять перед спортом взагалі, творчість, та, звичайно, волонтерство.

Максим Глазунов, директор з розвитку бізнесу ColosseoEAS (Словаччина) прокоментував зустріч:

– Життя триває! Поки в країні залишаються, шукають, працюють, намагаються розвиватись і розвивати люди, з якими я сьогодні зустрівся, розумієш – все буде добре!

Велике дякую Олексію та його команді за ідею та організацію! Чекаємо на продовження.

Ігор Мартиненко, телеведучий та спортивний журналіст, розповів про важливість життя “зараз” та важливість подібних зустрічей:

– З самого початку повномасштабної війни 24 лютого, українці оговтавшись від шоку, об’єдналися і стали до боротьби. Але в той же час ми боїмося активно будувати плани на майбутнє, у своїх розмовах ми використовуємо вирази – «після перемоги», «от коли закінчиться війна, тоді…», «тільки, як мир настане». Звісно це логічні твердження, тому що до повноцінного життя Україна зможе повернутися лише після здобуття перемоги у війні.

Але це не означає, що ми маємо ставити життя на паузу і просто скласти руки, чекаючи звитяги від ЗСУ. Навпаки ми маємо допомагати захисниками України, підтримувати одне одного і будувати плани на майбутнє.

Саме тому я залюбки долучився до ініціативи Sport&Business Club – зібрати однодумців, професіоналів з різних сфер, які діляться досвідом, збирають успішні кейси та шляхи вирішення різноманітних проблем. Та зрештою зрозуміти, як ми можемо співпрацювати, бути корисними одне одному, державі, збройним силам та українцям з деокупованих територій і тимчасово переміщеним особам.

Тільки так, у єдності та підтримці, ми наближаємо омріяну перемогу України!

Ольга Нетченко, директор Kyiv Racket Sports Park, також поділилася враженнями від бранчу:

– Вечір видався дуже приємним, за що дякую організаторам! Такий формат бранчей необхідний для того, аби знати хто що робить, та хто чим може допомогти. Було багато цікавої, корисної інформації, та нові знайомства, які, я впевнена, стануть результативними. 

Нагадаємо, що Sport & Business Club продовжує благодійний аукціон, щоб зібрати кошти на машину швидкої допомоги для захисників України. Наступний топовий спортивний лот – боксерська перчатка з автографом Дениса Берінчика, новоспеченого чемпіона Європи за версією EBU та чемпіона WBO International. Подробиці аукціону, а також реквізити для донату, знаходяться за посиланням.