У Києві відбувся другий бранч від Sport&Business Club - Sport & Business Club Ukraine
17178
post-template-default,single,single-post,postid-17178,single-format-standard,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-18.0.6,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

У Києві відбувся другий бранч від Sport&Business Club

У Києві відбувся другий бранч від Sport&Business Club

6 листопада у київському пабі BESTia відбулась друга зустріч в форматі бранча, організованого Sport&Business Club Україна. Учасники, які представляли спортивні організації, приватний бізнес та ЗМІ, поділились останніми новинами та планами на майбутнє, розповіли про власні проекти та волонтерство.

Андрій Ковальський, журналіст та ведучий телеканалу ICTV, розповів про важливість подібних заходів під час війни:

– Війна змінила Україну і українську економіку відтак теж, тому багато галузей змушені виживати, а деякі взагалі на межі зникнення. Нажаль, спорт не став винятком і для людей зараз це не найголовніше і точно спортом зараз цікавляться менше, ніж генераторами чи іншими речами для виживання. 

Тому не дивно що спорт змінився, і люди, які працювали в цій галузі, теж не могли не змінитися. Дехто взагалі пішов зі спорту, дехто змінив кваліфікацію і залишився в спорті лиш частково. Тому найголовніше у цей час для нас це спілкування, і для всіх людей які в цій галузі були, важливо залишатися в контакті.

І такі бранчі це дуже чудова нагода побачити друг друга, дізнатися хто чим займається, окрім спорту – хто волонтерить, хто змінив діяльність, хто залишився в спорті. Тому такі бранчі абсолютно виправдані, і хочеться щоб іх було більше, і залучали все більше і більше людей з нашого спортивного цеху.

Адже ми хоч і невелика, але, не скажу що сім’я, але точно люди які робили одну справу, і нам є про що поговорити. Я сподіваюсь що незабаром ми всі зможемо повернутися до спорту, до того чим займалися більшу частину свого життя, і знову допомагати розвивати наш спорт.

Юлія Іванченко, віцепрезидент Федерації черліденгу та мажорет-спорту України, поділилася враженнями від зустрічі:

– Дуже приємно було зустріти однодумців, з деякими я працюю багато років, з деякими мала задоволення познайомитися. Важливо зустрічатися, обмінюватися думками, цілями, створювати щось нове, знаходити підтримку один в одного. Такі зустрічі надихають і дають багато інформації на майбутнє. Дякую організаторам за запрошення і гарну атмосферу!

Назар Дудар, власник інтернет-магазину одягу для футбольних вболівальників U-Shirt:

– По-перше, дякую за запрошення. Формат Sport&Business Club дуже актуальний в сьогоднішній час. Бізнес має працювати навіть в таких складних умовах, в яких перебуває наша країна. Цікаві теми, нові ідеї та знайомства. Сподобалось, що кожен учасник клубу налаштований на співпрацю та конструктив.

Також учасники активно приймають участь у волонтерській діяльності. Це ще раз підтверджує думку, що всі зараз намагаються працювати на одну головну ціль – це є перемога. Ще раз дякую за організацію і чекаю на наступні зустрічі!

Завершилась зустріч переглядом матчу чемпіонату світу з футболу між Марокко та Іспанією (0:0, 3:0 в серії пенальті) та партією в гру “Хто ми?”.