У шпиталі Державної прикордонної служби відкрили спортивний майданчик, збудований Sport&Business Club Україна - Sport & Business Club Ukraine
17584
post-template-default,single,single-post,postid-17584,single-format-standard,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-18.0.6,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

У шпиталі Державної прикордонної служби відкрили спортивний майданчик, збудований Sport&Business Club Україна

У шпиталі Державної прикордонної служби відкрили спортивний майданчик, збудований Sport&Business Club Україна

Після серії спортивних аукціонів на платформі B42KON.Help та донатів від небайдужих членів Sport&Business Club Україна, на початку серпня було зібрано необхідну сумму для побудови спортивного майданчика в одному із шпиталів Державної прикордонної служби України.

18 серпня завершились монтажні роботи та роботи з улаштування травмобезпечного покриття спортивного майданчику. Вуличні тренажери будуть сприяти скорішому відновленню захисників України, які проходять реабілітацію у шпиталі.

Також для підняття морального духу поранених до шпиталю завітала делегація від Федерації стронгмену України на чолі з Василем Вірастюком, дворазовим чемпіоном світу та володарем титулу «Найсильніша людина світу», чотириразовим чемпіоном світу у командних змаганнях, рекордсменом України та світу.

Також у склад делегації увійшов автор 15 рекордів України зі стронгсмену, президент федерації Сергію Конюшок та шестиразовий переможець змагання «Найсильніша людина України», чемпіон світу зі стронгмену Олександр Лашин.

Спортсмени відвідали поранених захисників України та зробили спільні фото, після чого їм було влаштовано екскурсію по шпиталю. 

Благодійна та соціальна діяльність Sport&Business Club Україна продовжується, тож вже незабаром буде оголошено наступний збір!