У Sunrise Beach Academy пройшла серія майстер-класів для ВПО, організована Sport&Business Club - Sport & Business Club Ukraine
17436
post-template-default,single,single-post,postid-17436,single-format-standard,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-18.0.6,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

У Sunrise Beach Academy пройшла серія майстер-класів для ВПО, організована Sport&Business Club

У Sunrise Beach Academy пройшла серія майстер-класів для ВПО, організована Sport&Business Club

28 травня в академії пляжних видів спорту Sunrise Beach Sports Academy відбулось свято, присвячене старту спільного проекту академії та Sport&Business Club.

Всі, хто прийшов на захід, мали змогу спробувати себе в грі в пляжний волейбол та теніс, а також в еірбадмінтон. Тренери Sunrise Beach Sports Academy провели майстер-класи, та запросили всіх бажачих займатись у відповідні секції.

Також показовий виступ продемонстрували спортсмени-сумоїсти з Бахмуту. Динамічну руханку для відвідувачів провели каратисти спортивного клубу «TETSU RYU», який переїхав до Києва з Краматорська.

По завершенні свята, всі гості отримали смачні подарунки від відділення НОК України в Донецькій області та БО «БФ Надії Вовк «Берегиня».

Нагадаємо, що відтепер кожну середу з 13:00 до 16:00 користування кортами для переселенців буде безкоштовним, за умови попередньої реєстрації та надання довідки ВПО у додатку «Дія» або в паперовому вигляді. Акція продовжиться до 30 липня 2023 р.

Увага: для користування кортами за умовами цієї акції, обов’язкова попередня реєстрація за телефоном +380 (96) 905-5555. Кількість місць обмежена.

Фото з заходу доступні за посиланням.