В академії пляжних видів спорту Sunrise відбувся бранч від Sport&Business Club - Sport & Business Club Ukraine
18141
post-template-default,single,single-post,postid-18141,single-format-standard,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-18.0.6,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

В академії пляжних видів спорту Sunrise відбувся бранч від Sport&Business Club

В академії пляжних видів спорту Sunrise відбувся бранч від Sport&Business Club

28 листопада пройшов черговий бранч від Sport&Business Club Україна. Майданчиком для заходу стала академія пляжних видів спорту Sunrise, яка є одним з найбільших пляжних спортивних комплексів в Європі.

Директор Центру олімпійської підготовки з пляжного волейболу Олег Савчук розповів про історію створення академії Sunrise, розвиток пляжних видів спорту в Україні та потенціал, який має Sunrise. Зокрема, крім безпосередньо спортивного майданчика, Sunrise має повний набір послуг для проведення командних зборів – готель, харчування, тренажерний зал, сауну та масажний кабінет. Також вже зараз проводиться розширення комплексу, який незабаром буде мати зал з паркетним покриттям для ігрових видів спорту.

Також піж час бранчу проект Fitofan представив його керівник в Україні Віталій Роженко. Fitofan – це соціальна платформа, основною метою якої є об’єднання спортсменів у всьому світі, та інструмент для вирішення адміністративних проблем та організації змагань для місцевих клубів, регіональних асоціацій та національних організацій.

Віктор Острецов, голова Луганського обласного відділення НОК України, начальник Луганського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України, наголосив на гарному майбутньому, які мають такі комплексні проекти:

– Дякую Sport&Business Club за організацію таких пізнавальних зустрічей, це дуже цікаво, особливо коли вони мають таке практичне спрямування на території спортивного комплекса. Sunrise має все для олімпійської підготовки: спортивні зони, проживання, харчування, відновлення, це дуже хороший рівень і проект, на мою думку, має гарне майбутнє. Також важливо, що там підіймають соціальні питання – допомагають переселенцям, підтримують реабілітацію військових, мають партнерство зі спортивними профспілками. Сподобалось спілкування під час бранчу та нові знайомства, а також актуальність питань, які підіймаються. Базові моделі вже застарілі і не працюють, а отже взаємодію спортивних клубів треба будувати по новому.

Віцепрезидент Всеукраїнської федерації пляжної боротьби, старший тренер національної збірної України Аліна Бережна, відзначила атмосферу серед учасників бранчу:

– На бранчі було дуже цікаво послухати про нові спортивні проєкти, панувала чудова дружня атмосфера в колі однодумців. Також багато корисної інформації я отримала для розвитку свого напрямку – пляжної боротьби. Дякую за запрошення!

Директор Центру олімпійської підготовки з пляжного волейболу Олег Савчук також підкреслив важливість таких зустрічей в колі представників спорту та бізнесу:

– Дякую Sport&Business Club за можливість провести цей бранч у нашому комплексі, познайомитись з однодумцями, обмінятися думками, досвідом по різним питанням. Як завжди був чудовий склад учасників, тепла та дружня атмосфера. Такі зустрічі мотивують діяти, робити щось нове, розвиватися. З кожною зустріччу розумію, наскільки важливу місію виконує Sport&Business Club. Знаходження у атмосфері спортивних функціонерів високого рівня надихає: це як наркотик, хочеться ще! З нетерпінням чекаю наступного заходу, та зі своєї сторони завжди відкриті до різноманітних взаємодій, сумісних проектів у сфері спорту, бізнесу та благодійної діяльності.