В Києві відбувся бранч Клуба, присвячений темі боротьби з маніпулюванням спортивними змаганнями - Sport & Business Club Ukraine
18051
post-template-default,single,single-post,postid-18051,single-format-standard,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-18.0.6,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

В Києві відбувся бранч Клуба, присвячений темі боротьби з маніпулюванням спортивними змаганнями

В Києві відбувся бранч Клуба, присвячений темі боротьби з маніпулюванням спортивними змаганнями

1 листопада Sport&Business Club Україна в ресторації «YAK на крилах» зібрав власників значків Клуба на черговий бранч, який було присвячено темі боротьби з маніпулюванням спортивними змаганнями. На зустрічі, організованій разом з генеральним партнером клуба i-Gaming компанією FAVBET було присутніми 18 представників спорту, медіа, урядових та відомчих органів, які у неформальній обстановці обговорили насущні питання.

З метою координації боротьби з маніпулюванням змаганнями створено Національну платформу доброчесності спорту, яка аналізує наявну інформацію про підозрілі ставки та іншу поведінку, що може стати наслідком спроби маніпулювання результатом, а також передає інформацію про можливі порушення до Кіберполіції, спортивних організацій, ліцензованих операторів ставок. Аналогічні платформи діють у понад 35 країнах світу.

Про діяльність платформи та практичні аспекти взаємодії з національними федераціями та букмекерськими компаніями розповіли генеральний секретар платформи, начальник управління міжнародного співробітництва та європейської інтеграції Мінмолодьспорт Наталія Радчук та спортивний функціонер і представник ГО «Грай Чесно» Святослав Сирота.

Крім того, про побудову та впровадження відповідних інформаційних систем гостям бранча розповів Віталій Лавров, заступник Міністра молоді та спорту України з питань цифрового розвитку.

Також акцент в діяльності платформи робиться на здійсненні заходів щодо підвищення обізнаності про небезпеку маніпулюванням спортивними результатими, а про можливі наслідки для представників спортивної спільноти розповів представник Кіберполіції України.

Нагадаємо, що наступна зустріч Sport&Business Club відбудеться 15 жовтня в київському UNIT.City.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Заграйчук Ярослав (@yaroslav_zagraychuk)