Відбулась перша у 2024 році зустріч Sport&Business Club - Sport & Business Club Ukraine
18368
post-template-default,single,single-post,postid-18368,single-format-standard,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-18.0.6,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

Відбулась перша у 2024 році зустріч Sport&Business Club

Відбулась перша у 2024 році зустріч Sport&Business Club

23 січня в київському інноваційному центрі UNIT City Sport&Business Club провів першу у 2024 році зустріч Клубу, який об’єднує понад 700 представників спортивних клубів, ліг, федерацій та організацій, а також комерційних компаній та медіа-бізнесу.

Захід, організований Sport&Business Club разом з генеральним партнером Клуба – i-Gaming компанією FAVBET, зібрав майже 120 учасників.

Партнерами заходу виступили мережа магазинів преміального алкоголю VINO&VINO, ТМ Señor Cartel, VODA UA, телеканали Ukraine World News та XSPORT, сайт SportArena.com.

Під час відкриття зустрічі CEO Sport&Business Club Олексій Брага та Head of Sport Marketing FAVBET Денис Якимов урочисто вручили нагороду за кращий маркетинговий кейс грудня. Його отримали заступниця голови «Епіцентр К» з реклами, маркетингу, звʼязків з громадськістю та ЗМІ Ірині Шинкаренко та Лілія Онопрієнко, мама гімнастки Вікторії Онопрієнко. Нагадаємо, що саме відео за участі нашої зіркової гімнастки для мережі «Епіцентр» набрало найбільше голосів під час голосування.

Першим виступав креативний продюсер Rocketmen Agency, автор подкасту «Бесіда про бренди» Артем Беседа. Він розповів про те, як почати будувати бренд компанії у 2024 році.

Відповідно до стадії розвитку ринку та продукту, бренд має власні ознаки, рост та конкуренцію. І на кожній з них необхідно застосовувати різні посили та креативи, щоб максимізувати результат. Це особливо важливо в комунікації, адже це є точкою контакту з брендом.

Віце-президент ФК «Кривбас» Артем Гагарін у своєму виступі представив роботу клубного медіа-відділу, який протягом цього сезону встиг відмітитись кількома топовими кейсами.

Зокрема, він розповів про результати постів з Лебіговичем та каналом «Николаевский Ванёк», а також показав приклади креативу в дизайні, зокрема з емблемами клубів УПЛ та передматчевими афішами. Крім того, Гагарін розповів про роботу з виконавцями Chico & Qatoshi, які переробили свою пісню під представлення Юрія Вернідуба в якості головного тренера команди.

Також Артем Гагарін представив яскраві прояви партнерів клубу – відео з гравчинями «Кривбаса» на підтримку співпраці з FAVBET, колаборації з RADABANK та презентацію форми на кар’єрі разом з «Рудомайн», а також хаб рівності від «Кривбаса» та мережі «Аврора».

Данило Щестюк, керівник управління спортивних проектів «1+1 Media», розповів про екосистему Football Hub, контент, який виробляє продакшн, та соціальні мережі, де він розповсюджується.

Також Данило Щестюк поділився практичними аспектами вироблення контенту для YouTube, що стосується назви, опису та тегів, обкладинки, утримання та залучення глядачів. Всі ці параметри впливають на те, як часто алгоритми YouTube будуть показувати ваш контент потенційно зацікавленим особам.

Ігор Циганик, спортивний журналіст, телекоментатор та ведучий, розповів про те, що відбувається в українському футболі з початком повномасштабного вторгнення.

Значно змінились бюджети клубів, а відповідно і їх можливості. Також 25-го січня відбудуться вибори президента Української асоціації футболу, на яких було висунуто єдиного кандидата, легендарного футболіста Андрія Шевченка, який посів перше місце в рейтингу Sport&Business Club «50 головних людей спорту в Україні 2023». Ігор Циганик поділився думкою стосовно того, до яких змін в українському футболі це може призвести.

Президент Всеукраїнської асоціації спортивного покеру Сергій Єфіменко у своєму виступі наголосив на різниці між спортивним покером, та грою “на гроші”. Адже спортивний покер є визнаним видом спорту, а федерація зі спортивного покеру має статус національної.

Крім того, Сергій Єфіменко розповів про структуру розподілу та формування призового фонду змагань, а також представив календар змагань зі спортивного покеру, який є досить насиченим. В планах Sport&Business Club та Всеукраїнської федерації спортивного покеру є проведення турніру для членів Клубу.

В кінці зустрічі серед всіх, хто виконав умови конкурсу, організованого за підтримки компанії FAVBET, було розіграно спеціальний приз – ігрову консоль Sony Playstation 5. Її отримав Олександр Черевченко.

Фотографії з заходу доступні за посиланням: https://fex.net/uk/s/ectxsao. Sport&Business Club дякує спортивному фотографу Вадиму Шамдану!