Відбулось відкриття проекту #ДІТИВПО у київському дитячому розважальному центрі «FlyPark» - Sport & Business Club Ukraine
17343
post-template-default,single,single-post,postid-17343,single-format-standard,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-18.0.6,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

Відбулось відкриття проекту #ДІТИВПО у київському дитячому розважальному центрі «FlyPark»

Відбулось відкриття проекту #ДІТИВПО у київському дитячому розважальному центрі «FlyPark»

5 квітня у дитячому розважальному центрі «FlyPark» відбулось масштабне відкриття проекту #ДІТИВПО, організованого спільно з Sport&Business Club Україна.

Віднині, аж до 5 липня, вхід до «FlyPark» у ТРЦ «Dream Berry» буде безкоштовним для дітей-переселенців, за умови надання довідки переселенця у паперовому вигляді разом зі свідоцтвом про народження, або у додатку «Дія».

На заході було присутнє понад 300 учасників з Донецької, Луганської, Херсонської, Миколаївської, Запорізької, Харьковської, Сумської та Чернігівської областей.

На честь запуску акції, для дітей було влаштовано спеціальну розважальну програму. Діти провели зарядку зі спортсменами – дворазовим учасником ОІ Дмитром Кірпулянським, а також з Артемом та Андрієм Гарбарами, призерами чемпіонатів Європи та світу з тхеквондо.

Також всі бажаючі змогли взяти участь у хімічному шоу від нащадків Менделєєва, майстер-класі від анімаційного дизайнера і художника Володимира Ликова, та національно-патріотичній програмі «Міньони» від культурного хаба «Донеччина».

А всі, хто активно брав участь у розважальній програмі та конкурсах, отримали подарунки від відділення НОК України в Донецькій області та БО «БФ Надії Вовк «Берегиня».

Віталій Тано, директор мережі дитячо-розважальних центрів «FlyPark», прокоментував запуск проекту:

– Ми кожен допомагаємо хлопцям, які знаходяться в гарячих точках на території України, і дякую Богу, що сьогодні ми можемо зробити свято для дітей. Бо діти – це найдорожче, що в нас є. Завдяки нашим друзям, ми спільними зусиллями зробили цей проект, і кожну середу ми чекаємо на дітей-переселенців, які зможуть безкоштовно розважатись у «FlyPark» у ТРЦ «Dream Berry».

Олексій Брага, CEO Sport&Business Club Україна, відзначив важливість підтримки один одного:

– Найбільша частина тих, хто відвідав наш захід – діти з Бахмута, Маріуполя, Херсона, Сєвєродонецька та Харкова. Вони знаходяться не вдома, але їм потрібна підтримка. І я дуже радію, що разом з нашими друзями та партнерами, сьогодні нам вдалось зробити таке свято. 

Sport&Business Club Україна дякує за допомогу в реалізації проекту Віталію Тано та Fly Park, БО «Благодійний фонд Надії Вовк «Берегиня», Карині Ваноян та відділенню НОК України в Донецькій області, Івану Унку та Good Deeds Club, Сергію Луньову та культурному хабу «Донеччина», хімічному шоу «Нащадки Менделєєва», дитячому магазину «Мауглі» (ЦУМ, 5-й поверх) та особисто Раїсі Амігуд.