Відбувся онлайн-семінар, присвячений комунікації з дітьми, що займаються спортом - Sport & Business Club Ukraine
18453
post-template-default,single,single-post,postid-18453,single-format-standard,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-18.0.6,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

Відбувся онлайн-семінар, присвячений комунікації з дітьми, що займаються спортом

Відбувся онлайн-семінар, присвячений комунікації з дітьми, що займаються спортом

Sport&Business Club продовжує освітню та інформаційно-просвітницьку діяльність для представників спорту, бізнесу та медіа.

2 лютого було проведено онлайн-семінар на тему «Комунікація з дітьми як основа стратегічного розвитку спортсмена». На захід зареєструвались понад 130 учасників з усієї України, майже 100 з них взяли участь в семінарі в додатку Zoom або в YouTube. 

Спікерами на зустрічі виступили віце-президент Дитячо-юнацької футбольної ліги, начальник відділу дитячо-юнацького футболу Української асоціації футболу (УАФ) Валерій Золотухін, та Андрій Матящук, лектор Інституту футболу, проектний менеджер.

Протягом понад години лектори ділились своїм баченням стосовно того, як необхідно вибудовувати комунікацію з дітьми, та які інструменти та важелі впливу доцільно використовувати. До дітей необхідно ставитись як до самостійних одиниць, які мають свої бажання та свою мотивацію, і з ними необхідно працювати. Надважливо прививати їм навички дисципліни та самоконтролю, толерантність та терпімість, а також вчити формувати свої мрії.

Ще годину Валерій Золотухін та Андрій Матящук відповідали на питання учасників семінару, які стосувались абсолютно різноманітних, але дуже актуальних тематик: комунікація з дітьми-переселенцями, батьками, та з дітьми, що відновлюються після травм; вплив соціальних мереж на становлення спортсменів; методи заохочення та мотивації дітей; боротьба з лінощами і т.д.

Олексій Брага, CEO Sport&Business Club, дав коментар стосовно семінару:

– Такий онлайн-захід став для нас першим, але ми побачили, що це необхідно сьогодні. Сьогодні ми зібрали близько 100 учасників, абсолютно різних – це тренери дитячо-юнацьких шкіл та секцій, керівники школ, викладачі фізкультури, методисти.

Перед усіма ними кожного дня стоять певні виклики, і серед нашої спільноти є ті, хто поділитись певною спеціалізованою інформацію. Навіть просто почути, що твої думки співпадають з іншими, вже багато чого вартує. 

Переглянути трансляцію семінару можна в YouTube-каналі Sport&Business Club: