Відбувся п'ятий бранч від Sport&Business Club Україна - Sport & Business Club Ukraine
17212
post-template-default,single,single-post,postid-17212,single-format-standard,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-18.0.6,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

Відбувся п’ятий бранч від Sport&Business Club Україна

Відбувся п’ятий бранч від Sport&Business Club Україна

20 листопада в київському ресторані Strong відбувся черговий, вже п’ятий бранч від Sport&Business Club Україна. Учасники, які представляли спортивні організації, приватний бізнес та ЗМІ, поділились останніми новинами та планами на майбутнє, розповіли про власні проекти та волонтерство.

Володимир Генінсон, віцепрезидент ФК «Чорноморець», відзначив ідею форму бранчів для спілкування:

– Дякую Sport&Business Club за можливість знову опинитися серед однодумців, яким не байдужа доля українського спорту. Формат бранча дає можливість особистого спілкування та обговорення насущних питань в спорті, а також пошуку розвитку окремих бізнес-проектів, якими кожен з нас займається паралельно з основною діяльністю.

Юрій Сугак, генеральний продюсер каналу «Ми – Україна», медіа-менеджер:

– Сьогодні я радий бути присутнім на такому бранчі. Ми зібрались гарним колективом, де кожен є професіоналом в своїй галузі – спорті, медіа та бізнесі. Якщо поєднати все це, можна робити дійсно великі справи. Мені подобається, що кожен максимально залучений в роботу саме зараз, під час війни. Тож всім нам необхідно зустрічатися частіше, аби розмовляти про насущне. І такі об’єднання, як Sport&Business Club, є якісною базою саме для цього.

Іріша Блохіна, віцепрезидент Федерації гімнастики України, телеведуча та співачка, розповіла про важливість практичного застосування досвіду:

– З самого початку ми тут, у Києві, захищаємо наш бойовий фронт на світовій арені гімнастики. Ми пишаємось тим, що у нас є можливість піднімати прапор країни.

Один дуже мудрий вчений сказав: «Є люди, які вміють, і люди, які просто хочуть мати». І ті, хто вміють, є джерелом майбутнього, і досі є основою української традиції з глибоким корінням, як моя родина. Сьогодні, пройшовши через пекло, ми вже сміливо йдемо вперед, незламно, і об’єднуємося з командою людей, які вірять в Україну. Сьогодні кожен із нас наближає Україну до перемоги, головне – вірити.

Дар’я Мусатова, L&D Specialist сайту з пошуку роботи Robota.ua:

– Такий формат – це дуже крута ініціатива, яка об’єднує сильних людей, які попри війну працюють для спільної перемоги! Кожен член клубу – цікава особистість з величезним досвідом роботи в своїй сфері. Нові знайомства, допомога один одному, чудова дружня атмосфера, гумор!

Було корисно послухати про проекти, ініціативи, які запущені у складні часи для всіх бізнесів. Адже бізнес будують люди! Також рада була поділитись експертизою на ринку праці України. Після зустрічі з’явились ідеї, які можна буде втілити в життя в своїй робочій сфері.

Нагадаємо, що раніше боксерську перчатку з автографом Дениса Берінчика на благодійному аукціоні придбали за 7700 грн.