Відбувся шостий бранч від Sport&Business Club Україна - Sport & Business Club Ukraine
17294
post-template-default,single,single-post,postid-17294,single-format-standard,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-18.0.6,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

Відбувся шостий бранч від Sport&Business Club Україна

Відбувся шостий бранч від Sport&Business Club Україна

15 лютого відбувся перший з початку 2023 року бранч, організований Sport&Business Club Україна. Серед тем, які обговорювались, були питання чесної гри в спорті, інфраструктурних об’єктів, роботи дитячих та аматорських спортивних клубів, важливість дизайну та власного мерчу з точки зору просування клубів, ліг та федерацій.

Святослав Сирота, член національної платформи доброчесності спорту «Fair Sport», розповів детальніше про та наголосив на важливості захисту спорту від маніпулювання спортивними результатами:

Ми всі знаємо і підтримуємо шлях входження України до Європейської спільноти. Однією із вимог щодо вступу України до Європейського Союзу є питання боротьби з корупцією в цілому, і в спорті зокрема. Було дуже приємно зустріти багато людей, які не тільки декларативно підтримують зміни в країні, а особисто беруть участь у розбудові нової європейської України.

Було дуже приємно бачити стільки людей, які безпосередньо допомагають нашим військовим боронити країну! Впевнений, що разом ми зможемо здійснити все, що деякі діячи вважають неможливим. Перемога буде за Україною, а потім разом відбудуємо спорт без корупції!

Андрій Ямковий, директор київського «Палацу Спорту», відзначив важливість таких зустрічей для розвитку нових напрямів діяльності та розповів про труднощі, з якими стикаються спортивні об’єкти:

– Дякую за запрошення на бранч, було цікаво. Мені ця зустріч була корисною з точки зору розвитку «Палацу Спорту» як спортивного об’єкта. «Палац Спорту» з початку війни жодного разу не закривався – спочатку він працював як гуманітарний штаб КМДА, а потім увесь час був завантажений спортом, зокрема навчально-тренувальними зборами з гімнастики та дзюдо, дитячими та дорослими чемпіонатами з хокею, тобто об’єкт повноцінно працює.

З початком війни «Палац Спорту» став використовуватись не лише як концертний майданчик, а й як місце для спорту. І такі зустрічі корисні з погляду розвитку нових напрямів діяльності, знаходження нових партнерів та ідей.

Олександр Бузов, директор магазину сувенірної атрибутики «Добрознак», зазначив практичний напрямок бранчей та спрямованість учасників на конкретні дії:

Відзначу, що на зустрічі була конкретика, не було “води”. Сподобалась інформація з приводу руху до Європейського Союзу – ми бачимо, як ця інформація висвітлюється з боку, але зсередини є ще безліч питань, навіть у плані чесності спорту, які нам ще потрібно впровадити і які є також частиною загального плану. Приємно, що робота у цьому напрямі ведеться – а це тривала та кропітка робота.

Приємно, що навіть у воєнні часи люди не втрачають оптимізм, продовжують створювати нове, думають про перспективу, розвивають приватний бізнес, спонсорство. Сьогодні я не почув посилу, що «нам би грошей побільше, і все було б добре». Замість того, щоб просити грошей, люди починають генерувати ідеї, думати про те, як це зробити, як створити нові партнерства.

Що найкласніше – що вони знаходять рішення та втілюють їх у життя, і це не залишається просто на папері.

Нагадаємо, що раніше було відкрито благодійний фонд «Sport&Business Club Ukraine Foundation».