Відкрито акредитацію для ЗМІ на конференцію зі спортивного маркетингу SBC Summit Ukraine - Sport & Business Club Ukraine
18812
post-template-default,single,single-post,postid-18812,single-format-standard,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-18.0.6,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

Відкрито акредитацію для ЗМІ на конференцію зі спортивного маркетингу SBC Summit Ukraine

Відкрито акредитацію для ЗМІ на конференцію зі спортивного маркетингу SBC Summit Ukraine

16 травня відбудеться Всеукраїнська конференція зі спортивного маркетингу SBC Summit Ukraine. Спікерами заходу будуть близько 35 провідних фахівців зі світу спорту, бізнесу та медіа, а отже кожен гість отримає понад 7 годин якісного профільного контенту.

Представники засобів масової інформації (електронні, друковані, телебачення) мають змогу отримати акредитацію, та відвідати профільний спортивний захід.

Для цього до 18:00 14-го травня необхідно заповнити форму за посиланням: https://forms.gle/qBm1ZHbvWuAfCxfi8. Інформацію про підтвердження заявки буде відправлено в смс-повідомленні протягом доби з моменту заповнення цієї форми.

Кожне видання може акредитувати не більше як двох працівників (журналіст + фотограф, журналіст + оператор, журналіст + журналіст).

Умовою отримання акредитації на конференцію SBC Summit Ukraine є розміщення щонайменше двох матеріалів про захід: анонсу та пост-релізу. Розклад виступів спікерів буде відправлений згодом на e-mail.

Акредитація журналістів працівників ЗМІ здійснюється на добровільній основі та передбачає добросовісне виконання професійних обов’язків з дотриманням вимог Конституції України, законів України, інших нормативно-правових актів, норм професійної етики та моральних засад суспільства.

Організатори залишають за собою право відмовити в акредитації представників ЗМІ, які порушують зазначені норми.