Віктор Вацко та Ігор Циганик прокоментують матч між збірними України та Англії в рамках SBC Football Fest - Sport & Business Club Ukraine
17793
post-template-default,single,single-post,postid-17793,single-format-standard,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-18.0.6,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

Віктор Вацко та Ігор Циганик прокоментують матч між збірними України та Англії в рамках SBC Football Fest

Віктор Вацко та Ігор Циганик прокоментують матч між збірними України та Англії в рамках SBC Football Fest

Sport&Business Club Україна продовжує проведення офлайн-заходів, спрямованих на посилення комунікації між представниками спорту, бізнесу, медіа та влади.

Разом з партнером Клуба – технологічною компанією FAVBET – 9 вересня Sport&Business Club проведе SBC Football Fest. Ключовою подією якого стане перегляд матчу відбору на ЄВРО-2024 між Україною та Англією.

Коментаторами стануть зіркові Віктор Вацко та Ігор Циганик, які вперше з 2007 року разом прокоментують футбольний матч!

Також в лайнапі SBC Football Fest: автограф-сесія з зірками українського футболу, передматчева студія, виступ реп-гурту BITZ, активні спортивні зони (футбол-дартс, настільний хокей, пінг-понг тощо), стендап-імпровізація від клуба комедії «Код 044», фотозони, зона фудкорту та бар.

Реєстрація на захід доступна за посиланням.