VODA UA — офіційний партнер SBC Summit Ukraine! - Sport & Business Club Ukraine
18802
post-template-default,single,single-post,postid-18802,single-format-standard,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-18.0.6,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

VODA UA — офіційний партнер SBC Summit Ukraine!

VODA UA — офіційний партнер SBC Summit Ukraine!

Водним партнером всеукраїнської маркетингової конференції SBC Summit Ukraine, яка відбудеться 16 травня, стала компанія VODA UA.

VODA UA – вода високої якості, що видобута з самого серця Карпат. Сама назва ідеально відображає суть бренду: простий продукт, вода без прикрас, а головне – українська. Бренд підкреслює національну ідентичність, розвиває та турбується про культуру споживання води в Україні.

Вода під брендом VODA UA відома своєю природною якістю та ідеальним кислотно-лужним балансом. Вона не містить консервантів та антибіотиків, не піддається хімічній та фізичній корекції. Збалансований рівень рН 7,3 та комплекс мікро- та макроелементів забезпечують максимальну користь для організму.

Унікальна особливість VODA UA – наявність еко-упаковки, матеріал якої отриманий з відновлюваних ресурсів – Tetra® Prisma Aseptic.

Виробництво води відповідає найвищим європейським стандартам, що забезпечує бездоганну якість.

Нагадаємо, що SBC Summit Ukraine буде проходити протягом усього дня, спікерами заходу будуть близько 35 провідних фахівців зі світу спорту, бізнесу та медіа, а отже кожен гість отримає понад 7 годин якісного профільного контенту. Квитки – на Kontramarka.ua.

«Наша тривала співпраця з VODA UA продовжується. Гості наших заходів, та зокрема SBC Summit Ukraine, матимуть змогу підтримати водний баланс протягом усього дня, а це залог гарного настрою та самопочуття», – зазначив CEO Sport&Business Club Олексій Брага.

«Ми з радістю приєднуємось до цього важливого заходу та висловлюємо підтримку SBC Summit Ukraine. VODA UA завжди підтримує розвиток українського спорту та створення нових партнерських зв’язків у медійному середовищі. Наш бренд є офіційним партнером титулованих українських футбольних клубів «Шахтар», «Полісся», також Федерації хокею України. Крім того VODA UA активно підтримує соціальні проєкти – зокрема Національну дитячу лікарню «Охматдит», клініку для лікування та реабілітації постраждалих від війни «Superhumans». Дякуємо організаторам та спонсорам за їхню ініціативу. Ми пишаємося українськими спортсменами та віримо в наші перемоги!», – прокоментувала Катерина Махнакова, маркетинг-директорка VODA UA.