Восьмий бранч від Sport&Business Club Україна зібрав учасників у Києві - Sport & Business Club Ukraine
17311
post-template-default,single,single-post,postid-17311,single-format-standard,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-18.0.6,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

Восьмий бранч від Sport&Business Club Україна зібрав учасників у Києві

Восьмий бранч від Sport&Business Club Україна зібрав учасників у Києві

15 березня у київському Varvar Bar пройшов черговий, вже восьмий бранч від Sport&Business Club Україна. Ключовою темою обговорення стало внесення букмекерської компанії-лідера українського ринку до санкційного списку, та ймовірні наслідки цього для українських спорту та медіа. Також презентацію свого стартапу, який дозволяє вболівальникам бути залученими до роботи спортивних клубів через систему фінансових внесків та донатів, провів президент ФК «Єдність» Сергій Ващук.

Каріна Ваноян, т.в.о виконавчого директора відділення НОК України в Донецькій області, зацікавилась ідеєю створення “клубу в телефоні”:

– Зустріч з командою новаторів спорту пройшла дуже позитивно і жваво. Дуже приємно здивувала ідея створення громадянської організаціі в смартфоні. Клуб в смартфоні – це дуже цікава ідея, яка має велике майбутнє. Ми всі звикли витрачати мінімально часу для вирішення будь яких питань, і тому такі проекти “в смартфоні” це майбутне.

В’ячеслав Лопушанський, директор департаменту інформаційних технологій і маркетингу Федерації баскетболу України, наголосив на важливості зустрічей з колегами та однодумцями, які мають практичний досвід:

– Подібний формат заходів неймовірно важливий для спеціалістів спортивної формації, і очевидно. що він відкриває можливості спілкування між собою, в першу чергу – контакт з однодумцями, людьми, які так само працюють в спортивному маркетингу. Головне в цьому те, що крім складових, які ти особисто знаєш, є ще багато цікавих і важливих речей, з якими працюють твої колеги.

Почути про нові кейси, “пощупати” їх в діалозі, це дуже важлива історія для будь-кого. Це неймовірно цікавий формат, і це підкреслює кількість бранчей, які вже відбулись, та кількість людей, які їх відвідали. Баскетбольний сегмент і я особисто, ми будемо долучатись до подібних зустрічей і надалі.

Сергій Ващук, президент ФК «Єдність», відмітив спрямованність учаснів SBC на створення нового:

– В часи, коли обстановка в країні настільки важка, приємно було зустрітися з людьми, які налаштовані на створення нових продуктів. Сьогодні ми обговорювали як можна нам діяти разом, поєднуючи минулий досвід роботи, а також наші ранішні напрацювання в галузі розвитку спорту в Україні, в сьогоднішній реальності. Після подібних зустрічей ще раз для себе переконуюсь, що на нас обов’язково чекає прекрасне майбутнє в Україні, і не тільки у спорті!