Вино Casillero del Diablo – партнер зустрічі Sport&Business Club 17 квітня - Sport & Business Club Ukraine
18755
post-template-default,single,single-post,postid-18755,single-format-standard,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-18.0.6,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

Вино Casillero del Diablo – партнер зустрічі Sport&Business Club 17 квітня

Вино Casillero del Diablo – партнер зустрічі Sport&Business Club 17 квітня

17 квітня о 18:30 (збір – о 18:00) Sport&Business Club Україна разом з генеральним партнером Клуба, i-Gaming компанією , проведе чергову зустріч однодумців зі світу спорту, бізнесу та медіа.

Партнером чудового настрою на заході стане легендарне вино Casillero del Diablo від чилійської виноробні Concha y Toro. У 2010 році Concha y Toro підписала стратегічний альянс з футбольним клубом «Манчестер Юнайтед», який називають “червоні дияволи”. Ця угода розширила та глобалізувала імідж Casillero del Diablo.

На згадку про успішний альянс з «Манчестер Юнайтед», у 2012 році було створено ексклюзивну колекцію вина Casillero del Diablo, виготовлену з найкращого чилійського сорту винограду Каберне Совіньон. Вино має чудову структуру, гладкі таніни та тривалий і стійкий смак.

На зустрічі Sport&Business Club 17-го квітня гості заходу зможуть спробувати червоне вино Casillero del Diablo Cabernet Sauvignon та біле вино ​​Casillero del Diablo Chardonnay.

Початок заходу о 18:30, відкриття дверей – о 18:00. Реєстрація на подію за посиланням: https://eventmate.app/events/share/e00b68b5-d7ff-4832-9f3e-d9761cc5fbc8?locale=uk.

Партнери зустрічі: вино Casillero del Diablo, ТМ Señor Cartel, енергетичний напій JETT, Sky Coffee, VODA UA, телеканали Ukraine World News та XSPORT, сайти Sport.ua, Football Hub та SportArena.com, платформа «Футбол 2.0» та Авторадіо.