Заради перемоги: в Одесі парламентарі зіграли у футбол проти місцевих зірок та зібрали гроші на ЗСУ - Sport & Business Club Ukraine
17679
post-template-default,single,single-post,postid-17679,single-format-standard,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-18.0.6,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

Заради перемоги: в Одесі парламентарі зіграли у футбол проти місцевих зірок та зібрали гроші на ЗСУ

Заради перемоги: в Одесі парламентарі зіграли у футбол проти місцевих зірок та зібрали гроші на ЗСУ

Допомога нашим захисникам не повинна зупинятися ні на хвилину. Саме такої думки дотримуються організатори благодійного заходу, який днями відбувся в Одесі.

Учасниками чергового матчу, мета якого було зібрати кошти на допомогу нашим військовим, стали збірні Верховної Ради України та Одеської області. Співорганізаторами події були ФК «Чорноморець», Одеська обласна військова адміністрація і Одеська обласна рада.

Саме господарі поля, що грали в жовтій формі, і відкрили рахунок – після тонкої комбінації, м’яч у ворота Григорія Суркіса забив Олексій Антонов. Народні депутати, що грали в синій формі, доволі швидко відігралися, а потім вийшли вперед. Одесити не забарилися з відповіддю – рахунок 2:2 зробив головний тренер «Чорноморця» Роман Григорчук.

Зазначимо, що 58-річний наставник одеситів зіграв майже весь матч, і продемонстрував відмінну фізичну форму. Але на перерву команди пішли за переваги гостей – це спеціально запрошена зірка збірної ВРУ Віталій Косовський завершив голом фірмовий прохід лівим флангом – 4:3.

У другій тридцятихвилинці дався взнаки футбольний досвід Івана Бобка, Анатолія Діденка, Владислава Ващука. До того ж, не допомагала депутатам і одеська спека. В підсумку – 9:7 на користь «жовтих». А ось в серії пенальті кращими виявилися гості – 7:4 після 10 ударів.

Проте головною цифрою заходу стали 250 тисяч гривень, які учасники матчу зібрали для Збройних сил України.